پوتین می‌گوید روند چندقطبی تشدید خواهد شد

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، می‌گوید که روند به سوی چندقطبی اجتناب ناپذیر است و تنها تشدید خواهد شد. رئیس جمهور روسیه هشدار داد کسانی که این را درک نمی‌کنند و از این روند پیروی نمی‌کنند، ضرر خواهند کرد.

 

پوتین در مورد افزایش روند چندقطبی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست اخیر شورای توسعه خودگردانی محلی در مورد روند جهانی به سمت چندقطبی صحبت کرد.

 

پوتین گفت:

این روند، گرایش به سمت چندقطبی شدن در جهان، اجتناب ناپذیر است و فقط تشدید خواهد شد. کسانی که این را نمی‌فهمند و از این روند پیروی نمی‌کنند ضرر خواهند کرد.

 

 رئیس جمهور روسیه افزود:

این یک واقعیت کاملاً آشکار است. به اندازه طلوع خورشید آشکار است. هیچ کاری نمی‌توان در مورد آن انجام داد. کسانی که سعی می‌کنند از این امر جلوگیری کنند، تنها با مشکلات اضافی روبرو خواهند شد.

 

روز شنبه، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه هنگام سخنرانی در کنفرانس جهانی آنلاین چندقطبی در مسکو، در این باره سخن گفت. نمایندگانی از محافل سیاسی، عمومی و دانشگاهی از چندین کشور در این مجمع گرد هم آمدند.

 

این مقام مسئول اظهار داشت:

تلاش‌ها برای ایجاد نظم جهانی تک قطبی با تنها مرکز تصمیم‌گیری در واشنگتن شکست خورده است. امروز، حرکت به سوی چندقطبی جهانی یک واقعیت است، یک واقعیت ژئوپلیتیکی.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا