گفتگوی پوتین و ولیعهد عربستان

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و محمد بن سلمان آل سعود، ولیعهد سعودی روز جمعه درباره همکاری احتمالی عربستان سعودی و بریکس گفتگو کردند. علاوه بر این، پوتین و ولیعهد سعودی از سطح هماهنگی اوپک پلاس با هدف تضمین ثبات بازار جهانی نفت ابراز رضایت کردند.

 

پوتین و ولیعهد عربستان درباره موضوعات کلیدی دوجانبه از جمله همکاری بریکس گفتگو کردند

خبرگزاری روسی تاس با استناد به بیانیه‌ای که پس از این تماس توسط سرویس مطبوعاتی کرملین منتشر شد، گزارش داد، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و محمد بن سلمان آل سعود، ولیعهد و نخست‌وزیر عربستان سعودی روز جمعه طی تماسی تلفنی درباره چند موضوع مهم دوجانبه گفتگو کردند.

 

در این بیانیه با بیان اینکه روسیه و عربستان سعودی از سطح هماهنگی در چارچوب اوپک پلاس رضایت دارند، آمده است:

طرفین از سطح هماهنگی اوپک پلاس با هدف تضمین ثبات بازار جهانی نفت ابراز خرسندی کردند.

 

اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک پلاس)، شامل عربستان سعودی و روسیه، اخیراً با کاهش تولید نفت خام موافقت کردند. اوپک پلاس گروهی متشکل از ۲۳ کشور صادرکننده نفت است که به طور منظم برای تصمیم‌گیری در مورد میزان فروش نفت خام در بازار جهانی گرد هم می‌آیند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا