نظر پوتین درباره پایان سلطه دلار آمریکا

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه درباره پایان سلطه دلار آمریکا صحبت کرده و مدعی شده است که روسیه هیچ ارتباطی با سقوط دلار ندارد. پوتین همچنین با تاکید بر روندهای جهانی که می‌تواند به پایان دلار آمریکا منجر شود، گفت ما هرگز هدف دلارزدایی نداشته ایم و نداریم.

 

پوتین درباره پایان دلار صحبت می‌کند

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز جمعه در جلسه عمومی مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ (SPIEF) به برخی از سوالات در مورد دلارزدایی و احتمال از دست دادن سلطه دلار آمریکا پاسخ داد.

 

از پوتین پرسیده شد که آیا ادعاهایی مبنی بر استفاده از درگیری روسیه با آمریکا برای تسریع روند دلارزدایی صحت دارد و اگر چنین است، اگر دلار آمریکا هژمونی خود را در سیستم مالی بین‌المللی از دست بدهد، چه پیامدهایی برای او خواهد داشت.

 

رئیس جمهور روسیه پاسخ داد:

اول از همه، می‌خواهم بگویم ما هرگز هدف دلارزدایی از اقتصاد روسیه را نداشته و نداریم و هرگز هدف دلارزدایی یا تأثیرگذاری بر دلارزدایی از اقتصاد جهانی وجود نداشته و وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا