گروه موسیقی Pussy Riot به IMVU می‌پیوندد

Nadya Tolokonnikova خواننده گروه Pussy Riot در حال راه‌اندازی یک متاورس برای استقبال از گروه BIPOC و LGBTQIA+ است. در ۱۲ آپریل، IMVU و Nadya Tolokonnikova، خالق Pussy Riot، یک گروه پانک راک فمینیست روسی، در جریان رویداد NFT NYC 2023، ایجاد یک فضای اجتماعی در متاورس را اعلام کردند. طبق گفته Venture Beat، فضای جامعه Pussy Riot در بازی تعاملی چت روم سه بعدی IMVU راه‌اندازی خواهد شد. علاوه بر این، ۵۰۰۰ کاربر اولی که از متاورس بازدید می‌کنند و یک ماموریت رایگان را انجام می‌دهند، یک NFT طراحی شده توسط Tolokonnikova را باز می‌کنند.

 

استفاده از متاورس برای پشتیبانی از علل مختلف

هدف فضای اجتماعی Utopia: A Virtual Haven for All فراهم کردن محیطی منحصر به فرد و دلپذیر برای همه زنان، BIPOC و افراد جامعه LGBTQIA+ است، جایی که همه می‌توانند در یک کلیسای فمینیستی با ایدئولوژی‌هایی مشابه با ایدئولوژی‌های مورد دفاع توسط Pussy Riot تعامل داشته باشند.

 

کسانی که مایل به بازدید از متاورس Tolokonnikova هستند می‌توانند از ۱۴ آپریل با ورود به IMVU و ایجاد یک آواتار منحصر به فرد به دلخواه خود این کار را انجام دهند.

 

به گفته تولوکونیکوا، ایجاد این فضای دیجیتال اولین گام برای رسیدن به رویای او برای ساختن Pink Church of Feminism است که همه نوع جنسیتی در دنیای واقعی را در بر می‌گیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا