اخبار متاورساخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

اولین تجربه متاورسی پوما با کفش‌های NFT

در ۷ سپتامبر، پوما، یکی از برندهای ورزشی پیشرو در جهان، راه‌اندازی Black Station، اولین تجربه متاورس تعاملی خود را در هفته مد نیویورک اعلام کرد. طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت، Black Station به مقصدی برای بازدید تبدیل می‌شود، جایی که کاربران پوما می‌توانند به روشی همه‌جانبه و تعاملی برای لذت بردن از NFT‌های این برند، که عمدتاً مربوط به کالاهای ورزشی است، متصل شوند.

 

مقصد جدید پوما در متاورس

آدام پتریک، مدیر ارشد برند PUMA، گفت بیست سال پیش، Black Station خانه PUMA بود. Black Station به PUMA اجازه داد تا خلاقانه‌ترین طرح‌های خود را به نمایش بگذارد و به همین دلیل است که وب‌سایتش را احیا کرد تا تعهد خود را به نوآوری جشن بگیرد. با توجه به مرزهایی که از نظر طراحی محصول و دیدگاه دیجیتال در حال پیشروی در آنها هستیم، مناسب یافتیم که Black Station را به عنوان یک پورتال جدید برای کاوش دیجیتال در مد بازگردانیم.

 

کاربران از لحظه‌ای که وارد وب‌سایت می‌شوند، می‌توانند یک لابی دیجیتال فوق واقعی با سه پورتال مجزا را برای تجربه کفش‌های ورزشی منحصر به فرد و تا به حال دیده نشده انتخاب کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند مجوزهای NitroPass را برای دریافت NFT‌های مرتبط با محصولات فیزیکی که پس از پایان نمایشگاه Futrograde در نیویورک قابل دریافت هستند، ضرب کنند.

 

Heiko Desens، مدیر خلاق جهانی پوما و رئیس نوآوری، خاطرنشان کرد که به لطف مزایای ارائه شده توسط متاورس، تیم طراحان پوما می‌توانند بدون محدودیت برای ایجاد طرح‌های اصلی به اندازه محصولات واقعی کار کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا