نظرات عمومی در مورد خطرات مرتبط با رمزارز

وزارت خزانه داری ایالات متحده به دنبال اطلاعات عمومی در مورد خطرات مالی غیرقانونی و امنیت ملی مرتبط با دارایی‌های دیجیتال است. این وزارتخانه هشدار داد استفاده فزاینده از دارایی‌های دیجیتال در فعالیت‌های مالی خطرات جنایاتی مانند پولشویی، تأمین مالی تروریسم، طرح‌های کلاهبرداری، سرقت و فساد را افزایش می‌دهد.

 

وزارت خزانه داری ایالات متحده خواهان اظهار نظر عمومی در مورد تأمین مالی غیرقانونی مرتبط با رمزارزها است

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده روز سه‌شنبه اطلاعیه‌ای منتشر کرد که در آن از افراد علاقه‌مند دعوت می‌کند تا طبق دستور اجرایی ۹ مارس ۲۰۲۲، تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال، نظرات خود را ارائه کنند.

 

این اطلاعیه می‌افزاید:

این دپارتمان نظرات شما را در مورد خطرات مالی غیرقانونی و امنیت ملی مرتبط با دارایی‌های دیجیتال و همچنین برنامه اقدام عمومی منتشر شده برای کاهش خطرات جویا می‌شود.

 

این اطلاعیه می‌افزاید:

خزانه‌داری از ورودی در مورد هر موضوعی که نظر دهندگان معتقدند مربوط به تلاش‌های مداوم وزارت خزانه‌داری برای ارزیابی ریسک‌های مالی غیرقانونی مرتبط با دارایی‌های دیجیتال و همچنین تلاش‌های مداوم برای کاهش خطرات است، استقبال می‌کند. نظرات باید در تاریخ ۳ نوامبر یا قبل از آن دریافت شود.

 

وزارت خزانه داری توضیح داد:

استفاده رو به رشد از دارایی‌های دیجیتال در فعالیت‌های مالی خطرات جنایاتی مانند پولشویی، تامین مالی تروریسم، طرح‌های کلاهبرداری، سرقت و فساد را افزایش می‌دهد. این فعالیت‌های غیرقانونی نیاز به بررسی مداوم استفاده از دارایی‌های دیجیتال، میزان تأثیر نوآوری‌های فناوری بر این فعالیت‌ها و کشف فرصت‌هایی برای کاهش این خطرات از طریق مقررات، نظارت، مشارکت عمومی و خصوصی، نظارت و قانون را برجسته می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا