اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ارائه سوابق مالی پشتوانه USDT

شکایتی که در سال ۲۰۱۹ ارائه شد، ادعا می‌کند صرافی رمزارز Bitfinex و شرکت Tether بازار ارزهای دیجیتال را برای انتشار USDT، برای افزایش قیمت بیت کوین دستکاری کرده‌اند. Tether و Bitfinex متهم شدند که بیش از یک تریلیون دلار خسارت به بازار ارزهای دیجیتال وارد کرده اند. دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک اکنون به ناشر استیبل کوین تتر دستور داده است که سوابق مالی USDT را برای ارزیابی ادعاهای خود در مورد حمایت از دارایی تهیه کند.

 

ارزیابی ادعاهای پشتوانه USDT

طبق آخرین دستور، دادگاه نیویورک از شرکت خواسته است تا تمام اطلاعات را در قالب دفتر کل، ترازنامه، صورت‌حساب درآمد، صورت‌حساب جریان نقدی و صورت‌حساب سود و زیان ارائه کند. سوابق مربوط به نقل و انتقالات ارز دیجیتال و استیبل کوین توسط تتر با زمان اجرای معامله نیز باید ارائه شود.

 

درخواست تتر برای جلوگیری از انتشار سوابق مالی آن توسط قاضی رد شد. قاضی کاترین پولک فایلا ضمن بیان اینکه دادگاه در موقعیتی نیست که مرتبط بودن اسناد را رد کند، خاطرنشان کرد:

به نظر می‌رسد اسنادی که در RFP تراکنش‌ها جستجو می‌شود به یکی از ادعاهای اصلی شاکیان مربوط می شود. اینکه متهمان در معاملات کالاهای رمزنگاری با استفاده از USDT بدون پشتوانه شرکت داشته اند و اینکه این تراکنش‌ها به طور استراتژیک برای تورم بازار زمان بندی شده اند. شاکیان ارتباط این اسناد را برای متهمان مطرح کردند و اعتراض اصلی متهمان مربوط بودن اسناد نبود، بلکه این بود که درخواست‌ها بیش از حد گسترده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا