اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار ماینینگ

اثبات سبز بودن استخراج بیت کوین

یک گزارش رسانه‌ای نشان می‌دهد که یک مرکز داده استخراج ارز دیجیتال در استرالیای جنوبی عمدتاً با برق تولید شده توسط خورشید کار خواهد کرد.

 

مزرعه بیت کوین برای استخراج ارزهای دیجیتال با انرژی خورشیدی و مازاد در استرالیای جنوبی

Steel City Whyalla در استرالیای جنوبی، به محل تأسیسات جدید استخراج رمزارز تبدیل شده است که با برق تولید شده از انرژی خورشیدی کار می‌کند. این تاسیسات ۵ مگاواتی که توسط شرکت استخراج دیجیتال Lumos اداره می‌شود، بیت کوین استخراج می‌کند، فرآیندی که اغلب به دلیل ماهیت انرژی بر آن سرزنش می‌شود.

 

کانال ملی استرالیایی ABC در گزارشی اشاره می‌کند در زمانی که جهان در تلاش برای کاهش مصرف انرژی است، استخراج ارز دیجیتال پیشرو با ارزش بازار از قدرت بیشتری نسبت به کشورهای متوسط ​​​​مانند آرژانتین استفاده می‌کند. این بازتاب انتقادی است که اغلب توسط رسانه های جمعی در سراسر جهان برجسته می‌شود.

 

 

مقامات محلی، پروژه ماینینگ رمزارز مبتنی بر خورشید را دلیلی بر این می‌دانند که تولید بیت کوین می‌تواند سازگارتر با محیط زیست باشد. نیک چمپیون، وزیر تجارت و سرمایه‌گذاری استرالیای جنوبی، در مورد این تعهد توضیح داد:

این برای کربن زدایی بلاکچین، که یک صنعت بسیار انرژی بر است، مهم است. من فکر می‌کنم این شروع یک اقتصاد جدید در اینجا در Whyalla است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا