پیشنهاد افزایش ۱۰۰ واحدی نرخ بهره

پیتر برانت، تاجر کهنه کار، از فدرال رزرو ایالات متحده خواسته است که جنگ‌طلب باقی بماند و نرخ بهره را ۱۰۰ واحد دیگر افزایش دهد تا از ثروت کشور محافظت کند. وی تاکید کرد که هیچ چیز مخرب‌تر از تورم برای ثروت وجود ندارد و تاکید کرد که فدرال رزرو باید برای جلوگیری از تکرار فشارهای تورمی، پای خود را روی زمین نگه دارد.

 

توصیه پیتر برانت برای فدرال رزرو

پیتر برانت، تاجر کهنه کار، از فدرال رزرو خواسته است که جنگ‌طلب باقی بماند و نرخ بهره را ۱۰۰ واحد دیگر افزایش دهد. برانت از سال ۱۹۷۵ تاجر حرفه‌ای معاملات آتی و FX بوده است. او یک طراح نمودار و نویسنده گزارش فاکتور است. او بازارهای مختلفی از جمله آتی داو، اوراق قرضه، ذرت، نفت خام، گندم اروپای، اوزاکا داو، دلار آمریکا و شکر را معامله می‌کند.

 

وی روز پنجشنبه در توییتی نوشت:

فدرال رزرو آمریکا به دلیل عدم افزایش شدید نرخ‌ها در اوایل سال ۲۰۲۱ سهل‌انگاری کرد. معامله‌گران این را می‌دانستند، اما سرشان را بالا گرفته بودند.

 

وی افزود:

اما اکنون به فدرال رزرو تبریک می‌گوی م زیرا می‌خواهد جنگ‌طلب بماند. بازار نگران بیکاری و رکود احتمالی است. اینها کمترین نگرانی ماست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا