شهادت Prometheum باعث ایجاد شک و تردید می‌شود

جامعه کریپتو پر از بحث‌هایی در رسانه‌های اجتماعی درباره جلسه اخیر کمیته مجلس ایالات متحده است که در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۳ برگزار شد، که به وضوح نظارتی در صنعت کریپتو پرداخت. شایان ذکر است، مدیر عامل یک کارگزار مبهم ارزهای دیجیتال به نام Prometheum از چارچوب نظارتی موجود کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و قوانین اوراق بهادار آن حمایت کرد. با این حال، جامعه کریپتو همچنان نسبت به اعتبار Prometheum تردید دارد، زیرا این شرکت نسبتا ناشناخته باقی مانده است و تردیدهایی در مورد شهادت مدیر عامل شرکت ایجاد شده است.

 

پرومتئوم کیست؟ تایید شرکت از مقررات SEC با بحث و تردید و تردید مواجه شد

پرومتئوم کیست؟ این سوالی است که طرفداران کریپتو در رسانه‌های اجتماعی پس از بیانیه‌ای که توسط آرون کاپلان، مدیر عامل شرکت در جلسه اخیر کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده مطرح شد، پرسیده می‌شود. مدیر اجرایی Prometheum بر تایید این شرکت از مقررات و قوانین اوراق بهادار موجود توسط SEC تاکید کرد.

 

کاپلان اظهار داشت که SEC تواناترین آژانس تنظیم‌کننده بازارهای مالی در جهان است. او همچنین تاکید کرد که چارچوب فعلی به وضوح مشخص شده است و افزود مشاغلی که به دنبال قوانین جدید اوراق بهادار کریپتو هستند به سادگی مایل به رعایت آنها نیستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا