مشکلات NFTهای مرتبط با FTX

روز چهارشنبه، حامیان توکن غیرمثلی (NFT) متوجه شدند که داده‌های NFT میزبانی شده در پلتفرم FTX US مشکل‌دار شدند و اکنون پیوندها به وب سایت FTX اشاره می‌کنند. مجموعه‌های خاصی که از طریق پلتفرم FTX US NFT بر روی بلاکچین Solana ساخته شده‌اند، تصاویر NFT را نشان نمی‌دهند و فهرست‌های بازار در بازار Coachella NFT ناپدید شده‌اند.

 

مشکلات NFTهای مرتبط با صرافی FTX

این هفته صاحبان NFT‌های میزبانی شده FTX ایالات متحده متوجه شدند که دیگر نمی‌توانند تصاویر یا انیمیشن‌های NFT خود را ببینند، زیرا NFTهایی که از FTX US مشتق شده اند به متادیتاهای مشکل‌دار اشاره می‌کنند. تعدادی از حامیان کریپتو و NFT این مشکل را روز چهارشنبه کشف کردند.

 

حساب توییتر jac0xb.sol روز چهارشنبه نوشت:

FTX میزبان همه NFT‌هایی بود که بر روی پلتفرم خود با استفاده از Web2 API ساخته شده بودند و اکنون همه آن NFT‌ها ابرداده‌ها را شکسته‌اند و پیوندها به یک وب‌سایت بازسازی می‌روند.

 

Jac0xb.sol افزود:

مجموعه‌ها همچنان متادیتاها را در سرویس‌های وب آمازون میزبانی می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا