سقوط Prime Trust باعث اختلالات سرویس می‌شود

پس از شکست معامله خرید Bitgo برای خرید Prime Trust، به نظر می‌رسد که شرکت‌های کریپتویی که با نگهبان کار کرده‌اند با مشکلاتی مواجه شده‌اند. روز پنجشنبه، استارت‌آپ فین‌تک Stably مستقر در سیاتل، نیاز به توقف موقت برخی خدمات و عملیات را اعلام کرد. طبق گزارش‌ها، پلتفرم پرداخت بیت کوین، Strike، نیز با مشکلاتی مواجه است و ظاهرا سپرده‌های مستقیم را به حالت تعلیق درآورده است.

 

به طور پایدار برای توقف خدمات، ایمیل مشتری نشان می‌دهد که مسائل مربوط به اعتماد اولیه ممکن است باعث ایجاد سردرد شود

متولی ارزهای دیجیتال، Prime Trust، در ۲۲ ژوئن به موضوع بحث گسترده در انجمن‌های کریپتویی و رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که Prime Trust برداشت‌ها و سپرده‌ها را به حالت تعلیق درآورده است، واقعیتی که توسط مشتریانی که از خدمات Prime Trust استفاده می‌کردند تأیید شد. شرکت ارز دیجیتال Stably مستقر در سیاتل این اطلاعات را از طریق یک پست به اشتراک گذاشت.

 

در نامه‌ای از پرایم تراست، آمده است که این شرکت سفارشی از بخش مؤسسه مالی نوادا دریافت کرده است و ابراز امیدواری کرده است که در اسرع وقت به تجارت عادی بازگردد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا