قیمت اتریوم همچنان بالای ۱۷۰۰ دلار باقی ماند

قیمت اتریوم امروز بالای ۱۷۰۰ دلار باقی ماند، زیرا قیمت در روز سه‌شنبه از سطح مقاومت کلیدی خارج شد. به دنبال ضعف اخیر بازار، احساسات صعودی همچنان به بازگشت تدریجی خود ادامه می‌دهد. 

 

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم (ETH) امروز اندکی در منطقه سبز بود و قیمت نزدیک به نقطه حمایت اخیر بود. ETH/USD در اوایل روز به اوج روزانه ۱,۷۴۸.۶۴ دلار رسید، قبل از اینکه کمتر از ۲۴ ساعت پس از صعود از یک طبقه در ۱,۷۰۵.۸۱ دلار به پایین‌ترین سطح خود رسید.

 

از زمان اوج اولیه، اتریوم به نقطه پشتیبانی ۱۷۲۵ دلار بازگشته است، نقطه‌ای که در چهار روز گذشته تثبیت شده است. این عقب‌نشینی زمانی رخ داد که RSI به سقف خود در مرز ۴۴.۰۰ رسید.

 

در زمان نوشتن، این شاخص اکنون روی ۴۲.۲۱ قرار دارد و به نظر می‌رسد که در ۴۰.۰۰ به طبقه پایین‌تر می‌رود. اگر قدرت به زیر این نقطه کاهش یابد، احتمال زیادی وجود دارد که ETH در روزهای آینده به زیر ۱,۷۰۰ دلار کاهش یابد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا