قیمت اتریوم به بالای ۱۹۰۰ دلار بازگشت

قیمت اتریوم به بالای ۱۹۰۰ دلار رسید، زیرا بازارها به نگرانی‌ها در مورد First Republic Bank واکنش نشان دادند. گزارش شده است که مشتریان در ماه مارس حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سپرده از First Republic برداشته اند.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز در وضعیت سبز قرار داشت، زیرا قیمت‌ها یک رگه زیان سه روزه را پشت سر گذاشتند. پس از پایین‌ترین سطح ۱,۸۰۵.۳۲ دلار در روز سه شنبه، ETH/USD به اوج خود در ۱,۹۱۹.۷۲ دلار در اوایل روز جهش کرد.

 

در نتیجه این حرکت، اتریوم به بالاترین سطح پنج روزه خود رسیده است و قیمت در حال حاضر حول نقطه مقاومت ۱,۹۱۵ دلار در نوسان است. آخرین باری که گاوهای ETH این سقف را شکستند در ۱۳ آپریل بود و به همین مناسبت قیمت به بالاترین سطح ۱۱ ماهه بالای ۲,۱۰۰ دلار رسید.

 

برای اینکه اتفاقی مشابه در این دور رخ دهد، RSI باید بر مانعی در سطح ۵۳.۰۰ غلبه کند. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در ۵۱.۶۴ قرار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا