قیمت بیت کوین به بالای ۲۹۰۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین روز چهارشنبه به بالای ۲۹,۰۰۰ دلار بازگشت، زیرا بازارها به نگرانی‌ها در مورد First Republic Bank واکنش نشان دادند. گزارش شده است که مشتریان در ماه مارس حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سپرده از First Republic برداشته اند.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه با واکنش بازارها به خبر کاهش ۱۰۰ میلیارد دلاری سپرده‌ها در بانک فرست ریپابلیک در ماه گذشته، به شدت به بالا بازگشت. BTC/USD در اوایل امروز به اوج ۲۹,۱۲۱.۹۷ دلار رسید، پس از پایین‌ترین سطح ۲۷,۲۱۷.۱۷ دلار در روز قبل.

 

این حرکت بیت کوین را به بالاترین حد خود در هفت روز گذشته رساند، زمانی که بالای ۳۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شد. به طور کلی، افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که گاوها در روز سه‌شنبه، شکست را به زیر نقطه حمایت بلندمدت ۲۷,۰۰۰ دلار رد کردند.

 

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از یک طبقه خودش در نقطه ۴۴.۰۰ جهش کرد و اکنون در ۵۴.۰۹ دنبال می‌شود. سقف ۵۵.۰۰ احتمالاً به عنوان یک ایست بازرسی برای گاوها عمل خواهد کرد و اگر آنها فراتر از این حرکت کنند، این احتمال قوی وجود دارد که BTC به ۳۰,۰۰۰ دلار برسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا