اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ هااخبار قانون‌ گذاری

قیمت بیت کوین و طلا کاهش یافت!

در روز جمعه، ۷ اکتبر ۲۰۲۲، قیمت بیت کوین، طلا و نقره به دنبال گزارش اخیر مشاغل ایالات متحده در ماه سپتامبر، ارزش دلاریشان کاهش یافت. ارزش دلاری طلا در هر اونس به پایین‌تر از محدوده ۱۷۰۰ دلار رسید، در حالی که قیمت نقره نزدیک به آستانه ۲۰ دلار رسید.

 

الگوهای قیمت فلزات گرانبها از روند روز جمعه بازار سهام و کریپتو پیروی کنید

درست قبل از آخر هفته، شاخص‌های اصلی وال استریت سقوط کردند زیرا آخرین گزارش مشاغل ایالات متحده در ماه سپتامبر باعث می‌شود سرمایه‌گذاران باور کنند که فدرال رزرو به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد. قیمت بیت کوین (BTC) در برابر دلار آمریکا ۴ درصد کاهش یافت و اتریوم (ETH) به میزان ۴.۲ درصد کاهش یافت. کل اقتصاد کریپتو در روز جمعه در حدود ۹۷۹ میلیارد دلار بود و ۳.۶ درصد کاهش یافت. علاوه بر اقتصاد کریپتو، هر چهار فلز گرانبها، طلا، نقره، پلاتین و پالادیوم بین ۰.۶۴٪ تا ۳.۳۲٪ کاهش یافته اند.

 

Jim Wyckoff تحلیلگر ارشد بازار فلزات گرانبها و ستون نویس کیتکو بعدازظهر جمعه توضیح داد که داده های ناشی از گزارش مشاغل ایالات متحده مسلماً مهمترین نقطه داده هفته ایالات متحده است. Wyckoff اشاره کرد که داده های رسمی ۲۶۳,۰۰۰ شغل است که درست کمتر از افزایش مورد انتظار ۲۷۵,۰۰۰ بود. Wyckoff معتقد است این خبر ممکن است منجر شود که بانک مرکزی ایالات متحده موضع تهاجمی خود را قوی نگه دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا