مجری برنامه Free Talk Live مجرم شناخته شد

پس از نزدیک به دو سال، پس از اینکه دولت فدرال ایالات متحده Crypto Six را به انتقال پول بدون مجوز متهم کرد، ظاهراً پرونده در حال پایان است. بر اساس گزارش‌های متعدد، Ian Freeman، ساکن کین و فعال آزادیخواه، آخرین عضو پرونده Crypto Six که محاکمه شد، در تمام اتهامات شامل انتقال پول بدون مجوز، پولشویی و فرار مالیاتی مجرم شناخته شد. فریمن با هشت سال زندان مواجه است، اما او بعد از ظهر پنجشنبه (ET) بازداشت نشد. گزارش‌ها حاکی از آن است که او باید برای صدور حکم در ۱۴ آپریل ۲۰۲۳ حاضر شود یا نسبت به حکم تجدیدنظرخواهی کند.

 

ایان فریمن به دلیل انتقال بدون مجوز پول مجرم شناخته شد، جلسه دادگاه برای آپریل ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شد

در هفته اول دسامبر ۲۰۲۲، در مورد پرونده Crypto Six و نحوه پخش برنامه Free Talk Live، ایان فریمن، مجری مشترک رادیو، گزارش دادیم که در حال آماده شدن برای محاکمه بود. فریمن تنها متهمی بود که در پرونده Crypto Six باقی ماند، زیرا او تصمیم گرفت این موضوع را به دادگاه بکشاند تا پرونده خود را در مقابل هیئت منصفه مطرح کند.

 

اتهامات علیه فریمن در ابتدا در ۱۶ مارس ۲۰۲۱ آغاز شد، زمانی که ماموران فدرال ایالات متحده به کلیسای شایر فری در کین نیوهمپشایر، سفارت بیت کوین و استودیوی Free Talk Live یورش بردند.

 

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) گفت:

متهمان آگاهانه تجارت صرافی ارزهای دیجیتال را برخلاف قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی فدرال اداره می‌کردند.

 

پس از انتخاب هیئت منصفه، محاکمه فریمن به طور رسمی در ۶ دسامبر ۲۰۲۲ آغاز شد. ۱۶ روز بعد، مارک اج مجری برنامه Free Talk Live در فیس بوک فاش کرد که فریمن مجرم شناخته شده است. یان در همه موارد مقصر است.

 

Edge گفت:

وی در انتقال پول بدون مجوز، پولشویی و فرار مالیاتی مجرم شناخته شد.

 

حکم دادگاه همچنین توسط نشریه خبری محلی The Keen Sentinel فاش شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا