حضور لالیگای اسپانیا در Decentraland

لالیگا یک شراکت استراتژیک با Stadioplus و Vegas City Limited، دو شرکت مرتبط با متاورس، برای دیجیتالی کردن بخشی از فعالیت‌های خود برای ارائه تجربیات جدید در Decentraland، یک متاورس مبتنی بر اتریوم، ایجاد کرده است. با این حرکت، لالیگا قصد دارد طرفداران جدیدی را از سراسر جهان به تجربیات جدید در دنیای مجازی بیاورد.

 

لالیگای اسپانیا و دنیای متاورس

پس از همه‌گیری کووید۱۹، بسیاری از سازمان‌ها و لیگ‌های ورزشی در سراسر جهان توجه بیشتری به استراتژی‌های دیجیتالی خود به عنوان راهی برای باز کردن جریان‌های درآمدی جدید نشان دادند. لالیگا، سازمان لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا و یکی از مشهورترین لیگ‌های اروپا، اخیراً ورود خود را به متاورس اعلام کرده است.

 

این شرکت یک مشارکت استراتژیک ایجاد کرد که به آن امکان می‌دهد فعالیت‌ها و تجربیات خود را در Decentraland، یکی از اولین پلت‌فرم‌های متاورس مبتنی بر اتریوم، به نمایش بگذارد. برای این کار، این شرکت از کمک Stadioplus، گروهی که به پیوند دنیای ورزش با Web3 و متاورس اختصاص دارد و همچنین Vegas City Limited، شرکت دیگری که در ایجاد تجربیات برای دنیای متاورس و مجازی تخصص دارد، استفاده خواهد کرد.

 

با این حرکت، لالیگا امیدوار است به مخاطبان جدید و جوان‌تری دست یابد که از طریق تجربیات مجازی بیشتر به این دنیاها مرتبط هستند. تجربیات جدید در مجموعه‌ای از بسته‌ها در وگاس سیتی، منطقه‌ای در دسنترالند که دارای تجربیات مبتنی بر ورزش، بازی و سرگرمی است، ارائه خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا