پیش‌بینی بالا رفتن قیمت نقره

بر اساس آخرین ارزیابی نقره بانک چند ملیتی، تحلیلگران سیتی گروپ افزایش قابل توجهی در ارزش نقره را پیش‌بینی می‌کنند که به طور بالقوه به ۳۰ دلار در هر واحد طی ۶ تا ۱۲ ماه آینده خواهد رسید. کارشناسان سیتی کاهش مداوم دلار آمریکا را پیش‌بینی می‌کنند و پیش‌بینی می‌کنند در مقطعی نرخ وجوه فدرال کاهش یابد.

 

تحلیلگران سیتی گروپ پیش‌بینی می‌کنند که ارزش نقره در ۶ تا ۱۲ ماه آینده به ۳۰ دلار در هر واحد برسد

در روز پنج‌شنبه، ۲۵ می ۲۰۲۳، قیمت هر اونس نقره پس از تجربه کاهش تقریباً ۴ درصدی در هفته گذشته، کمی بالاتر از مرز ۲۳ دلار باقی ماند. با این وجود، داده‌های نیم ساله نشان می دهد که نقره در برابر دلار آمریکا ۶ درصد افزایش یافته است. با وجود شکست‌های اخیر در ارزش‌گذاری فلزات گرانبها، کارشناسان بازار عملکرد قوی نقره و طلا را در سال ۲۰۲۳ و پس از آن پیش‌بینی کردند. گزارش سیتی گروپ نشان می‌دهد که تحلیلگران آنها پیش‌بینی می‌کنند که قیمت نقره طی ۶ تا ۱۲ ماه آینده به ۳۰ دلار برسد.

 

استراتژیست‌های بازار سیتی اظهار داشتند:

ما فکر می‌کنیم که ضعف اخیر قیمت فرصت خرید افت شدیدی را ارائه می‌دهد و درخواست خود را برای ۳۰ دلار در هر اونس نقره طی ۶ تا ۱۲ ماه آینده با تثبیت رشد ایالات متحده تکرار می‌کنیم، حتی اگر رشد بازارهای نوظهور راکد شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا