پاول به توقف احتمالی افزایش نرخ بهره اشاره می‌کند

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اشاره کرد که فدرال رزرو ممکن است افزایش نرخ بهره را در نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در ماه آینده متوقف کند. پاول گفت پس از رسیدن به اینجا، می‌توانیم به داده‌ها و چشم‌انداز در حال تحول نگاه کنیم و ارزیابی‌های دقیقی انجام دهیم.

 

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در مورد افزایش نرخ بهره

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اشاره کرد که بانک مرکزی ایالات متحده ممکن است پس از ۱۰ بار افزایش متوالی، افزایش نرخ بهره را متوقف کند. نرخ وجوه فدرال از نزدیک به صفر در سال گذشته به ۵.۰۰٪ تا ۵.۲۵٪ افزایش یافته است، بالاترین سطح در ۱۶ سال گذشته است. آخرین افزایش ۲۵ واحد پایه در ماه مارس بود.

 

پاول در یک کنفرانس فدرال رزرو در واشینگتن در کنار بن برنانکی، رئیس پیشین فدرال رزرو، گفت:

ما راه طولانی را در تشدید سیاست‌ها پیموده ایم و موضع سیاست محدودکننده است. ما در ارزیابی میزان سیاست‌های اضافی، نظارت خواهیم کرد. استحکام ممکن است برای بازگرداندن تورم به ۲ درصد در طول زمان مناسب باشد.

 

پاول با اشاره به اینکه ارزیابی مستمر خواهد بود توضیح داد:

از آنجایی که تا این حد از جلسه پیش می‌رویم، می‌توانیم به داده‌ها و چشم‌انداز در حال تحول نگاه کنیم و ارزیابی‌های دقیقی انجام دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا