قیمت‌های بالقوه ۴۰ دارایی کریپتویی برتر

دو هفته پیش از شش چت ربات هوش مصنوعی برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین (BTC) تا پایان سال ۲۰۲۳ استفاده کردیم. پس از انتشار Anthropic’s Claude 2 در ماه ژوئیه، ما آزمایش دیگری انجام دادیم و کلود را موظف کردیم تا قیمت بیت کوین و ۴۰ ارز دیجیتال برتر در ۱ ژانویه ۲۰۲۴ را پیش‌بینی کند. همراه با ارائه لیست قیمت پیش‌بینی شده از ۴۰ دارایی کریپتویی، کلود همچنین دلایل پشت پیش‌بینی‌ها را شرح داد.

 

پیش‌بینی‌های جامع کریپتویی یک ربات هوش مصنوعی برای سال ۲۰۲۴

شرکت هوش مصنوعی Anthropic اخیراً دومین تکرار خود را از Claude رونمایی کرده است که با نسخه‌هایی مانند Bard Google و Chatgpt ۴ Openai رقابت می‌کند. بنابراین، میز خبر ما کلود را مورد آزمایش قرار داد و ۴۰ دارایی برتر ارزهای دیجیتال را بر اساس ارزش بازار، همراه با عملکرد یک ساعته، ۲۴ ساعته و هفت روزه دارایی‌ها و حجم روزانه آن در یک اعلان عرضه کرد.

 

قبل از ارائه اطلاعات به کلود، ما از چت‌بات بیانیه‌ای را درخواست کردیم:

من قصد دارم اطلاعات ۴۰ دارایی برتر ارزهای دیجیتال را به شما ارائه دهم. از شما می‌خواهم که به‌عنوان یک متخصص ارزهای دیجیتال عمل کنید و همچنین از تمام داده‌های تاریخی که می‌دانید برای پیش‌بینی قیمت تمام ۴۰ دارایی ارزهای دیجیتال تا ۱ ژانویه ۲۰۲۴ استفاده کنید. آیا می‌دانید؟

 

کلود درک خود را تأیید کرد و ما اقدام به ارائه داده‌های فوق به آن کردیم. برای ۴۰ سکه برتر، پیش‌بینی کلود به شرح زیر است:

claude

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا