راه‌اندازی مجدد احتمالی صرافی FTX

سوابق دادگاهی که اخیراً در پرونده ورشکستگی FTX ارائه شده است نشان می‌دهد که مدیر عامل جدید صرافی، جان ری سوم، در حال بررسی یک طرح احیای پلتفرم معاملاتی است که اکنون از کار افتاده است و شکل‌گیری اولیه استراتژی‌های بازسازی.

 

چشم‌انداز احیای FTX به عنوان مدیر عامل جدید در حال بررسی برنامه‌های راه‌اندازی مجدد و لیست پیشنهاددهنده‌ها ظاهر می‌شود

به نظر می‌رسد مدیر عامل فعلی و افسر اصلی تغییر ساختار FTX در حال بررسی امکان راه‌اندازی مجدد صرافی است، همانطور که در یک سند دادگاه که جزئیات کارکنان و گزارش غرامت شرکت برای دوره از ۱ آپریل ۲۰۲۳ تا ۳۰ آپریل ۲۰۲۳ نشان داده شده است. اشاره اولیه وی به چنین طرحی، از آنجایی که او در اولین مصاحبه خود پس از سقوط FTX در اواسط ژانویه ۲۰۲۳، راه‌اندازی مجدد را مورد بحث قرار داد، شد.

 

در ماه آپریل، اپراتورهای فعلی FTX مبلغ ۷.۳ میلیارد دلار دارایی نقدی را کشف کردند و متخصصان حقوقی در مورد از سرگیری صرافی به عنوان ابزاری بالقوه برای بازسازی بدهی آن بحث کردند. به نظر می‌رسد که Ray برای ارزیابی احتمالات راه‌اندازی مجدد با سازمان‌های خاصی درگیر بوده است. به عنوان مثال، در ۴ آپریل، ری پیشنهاد تقویت صرافی را با شرکت امنیت سایبری Sygnia بررسی کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا