احتمال افزایش ۲۰۰۰۰ دلاری قیمت بیت کوین

جف کندریک، رئیس تحقیقات فارکس در موسسه بانکی استاندارد چارترد، اخیراً گفته است که در صورت عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات خود، احتمالاً قیمت بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلار افزایش میابد. به گفته کندریک، در حالی که بیت کوین احتمالاً در زمان پیش‌فرض ایالات متحده افزایش می‌یابد، سایر ارزهای رمزپایه مانند اتریوم احتمالاً سقوط خواهند کرد.

 

نکول بدهی ایالات متحده یک رویداد با احتمال کم ولی با تاثیر بالاست

با افزایش نگرانی‌ها مبنی بر اینکه دولت ایالات متحده ممکن است تعهدات بدهی خود را نکول کند، جف کندریک، رئیس تحقیقات فارکس در استاندارد چارترد، گفت که چنین رویدادی باعث می‌شود قیمت بیت کوین (BTC) بیش از ۲۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد. در حالی که کندریک این پیش‌فرض را یک رویداد کم‌احتمال و با تأثیر بالا توصیف می‌کند، با این وجود پیشنهاد کرد که شهرت ارز دیجیتال برتر برای عملکرد خوب در هنگام سقوط بازارها و همچنین وضعیت پناهگاه امن آن به معنای افزایش تقریباً ۷۰ درصدی قیمت آن است. ممکن است.

 

با این حال، تحلیلگر فارکس گفت که او معتقد است این افزایش بلافاصله پس از پیش‌فرض آغاز نخواهد شد. در عوض، این افزایش احتمالاً با کاهش قیمت ۵۰۰۰ دلاری پیش از جهش ۲۵,۰۰۰ دلاری همراه خواهد بود. به گفته کندریک، تنها قیمت بیت کوین احتمالاً این مسیر را دنبال می‌کند در حالی که سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم احتمالاً در صورت عدم پیش فرض ایالات متحده سقوط می‌کنند.

 

بنابراین در واقع، تجارت بهینه احتمالا لانگ بیت کوین و شورت اتریوم خواهد بود. کندریک گفت که این نوع ترکیب احتمالاً بیان خوبی از این خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا