اخبار قانون‌ گذاریاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

فروش ضعیف توکن سانگو

به نظر می رسد، جمهوری آفریقای مرکزی پس از فروختن کمتر از ۱۳ میلیون سکه از ۲۱۰ میلیون سکه سانگو از زمان شروع فروش در ۲۵ ژوئیه، فروشش به کندی فروشش پیش می‌رود. این کشور ادعا کرده است که از دیگر کشورهای آفریقایی در حال بررسی احتمالات اتخاذ یک سیستم مشابه، مورد تحسین قرار گرفته است.

 

فقط بیش از ۱.۲ میلیون دلار از آغاز فروش توکن جمع‌آوری شده است

طبق گزارش ها، فروش توکن رمزنگاری سانگو جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) که در ۲۵ ژوئیه آغاز شد، به آرامی آغاز شده و تا به امروز کمتر از ۱۳ میلیون سکه فروخته شده است. وب سایتی که فروش توکن را ردیابی می کند نشان داده است که قیمت اولیه فروش ۰.۱۰ دلار برای هر سکه تعیین شده است، این بدان معناست که CAR اکنون تقریباً ۱.۲۶ میلیون دلار از زمان شروع فروش جمع‌آوری کرده است.

 

سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند سهم خود از ۲۱۰ میلیون سکه Sango را به دست آورند، باید حداقل ۵۰۰ دلار هزینه کنند. خریداران احتمالی می توانند با استفاده از BTC یا ETH پرداخت کنند.

 

در حالی که جزئیات مربوط به فروش سکه و همچنین فناوری مورد استفاده برای این توکن مبهم باقی مانده است، بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط تیمی که این پروژه را تبلیغ می‌کنند، به نظر می‌رسد که به این نگرانی‌ها و سایر نگرانی‌ها پاسخ دهد. در این بیانیه، تیم CAR با گزارش‌هایی مبنی بر اینکه سکه Sango توسط بیت کوین پشتیبانی می‌شود، این بحث را خاتمه داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا