اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

رشد ۱۲ درصدی آدرس‌های منحصربه‌فرد Polygon

رشد گسترده bridge aggregators (اجماع پل‌های بلاکچینی) نشان‌دهنده موج احتمالی مهاجرت کاربران از اتریوم به Polygon است. شبکه Polygon در دوره دشوار افت ارزش دارایی‌های کریپتو انعطاف‌پذیری خوبی نشان داده است. بر اساس گزارش سه‌ماهه دوم خود، این پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم شاهد رشد مداوم در تعداد آدرس‌های شبکه و حجم تراکنش‌ها علی‌رغم فروش گسترده‌تر بازار در مدت مشابه بود.

 

رشد آهسته اما پیوسته در زمستان کریپتو

Polygon که به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری زنجیره جانبی برای شبکه اتریوم شناخته می شود، به عنوان یک جایگزین بسیار ارزان‌تر عمل می کند. اتریوم اغلب به دلیل کارمزد بالای تراکنشش به دلیل ازدحام ترافیک شبکه مورد انتقاد قرار می گیرد. همانطور که در گزارش سه‌ماهه دوم نشان داده شده است، میانگین هزینه تراکنش های آن با ۴۹ درصد کاهش به ۰.۰۱۸ دلار رسید.

 

در همین حال، کل آدرس‌های منحصربه‌فرد در شبکه به ۵.۳۴ میلیون رسیدند که ۱۲ درصد بیشتر از سه‌ماهه اول بود، زیرا حجم کل تراکنش‌ها به ۲۸۴ میلیون دلار رسید که نسبت به سه‌ماهه قبل ۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

شایان ذکر است که یک معیار کلیدی برای پروتکل های بلاک چین که تلاش می کنند بلاک چین اتریوم را به چالش بکشند یا تکمیل کنند، تعداد توسعه دهندگانی است که در اکوسیستم ها کار می کنند. برای Polygon، رشد در Q2 به ویژه چشمگیر بود، به طوری که بیش از ۹۰ هزار توسعه دهنده اولین قرارداد خود را با آن منتشر کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا