Polygon پل Polygon Bridge را راه‌اندازی کرد

هدف راه‌حل مقیاس‌بندی حل سه‌گانه عدم تمرکز، مقیاس‌پذیری و امنیت است که برای بخش Web3 بسیار مهم است. Polygon اعلام کرد که Polygon Bridge اکنون برای Polygon zkEVM در دسترس است. این توسعه یک ماه پس از راه‌اندازی مجموعه‌ای از zero-knowledge در Mainnet Beta انجام می‌شود. اولین تراکنش نمادین در Polygon zkEVM Mainnet Beta توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم انجام شد. Polygon zkEVM Mainnet Beta به‌گونه‌ای طراحی شده است که یک پروتکل مقیاس‌پذیری همه منظوره اتریوم باشد که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا با استفاده از آن مشابه اتریوم، بدون تغییر زبان یا ابزار، از آن استفاده کنند.

 

zkEVM پالیگان

طبق پست وبلاگ رسمی، Polygon Bridge برای zkEVM دارای چندین پیشرفت است که بازخورد دریافتی از جامعه را در بر می‌گیرد و شامل نوار پیشرفت قابل مشاهده‌تر، تاریخچه تراکنش و پنل تراکنش‌های اخیر با وضعیت تکمیل کد رنگی، تخمین زمان برای تراکنش‌های معلق و قابلیت فیلتر کردن تراکنش‌هاست.

 

Polygon Bridge برای zkEVM از فناوری zero-knowledge پشتیبانی می‌کند، به این معنی که کاملاً توسط قراردادهای هوشمند کنترل می‌شوند، یکی در اتریوم و دیگری روی Polygon zkEVM. علاوه بر این، کاربران می‌توانند ظرف ۳۰ تا ۶۰ دقیقه وجوه خود را از شبکه اصلی اتریوم برداشت کنند. همچنین از توکن‌های ERC-20 و ویژگی‌های توسعه یافته توکن‌های ERC-777 پشتیبانی می‌کند.

 

راه‌اندازی Polygon zkEVM نیاز به نقشه‌برداری را حذف می‌کند، فرآیندی که می‌تواند ساعت‌ها یا حتی روزها طول بکشد. به این ترتیب، زمانی که کاربر تراکنش پل زدن را راه‌اندازی کرد، توکن در حال پل به طور خودکار نقشه برداری می‌شود. این به عنوان یک بهبود عمده UX در مقایسه با زنجیره‌های دیگر معرفی می‌شود که کاربران را ملزم می‌کند تا قبل از پل زدن، توکن‌ها را نقشه‌برداری کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا