Polygon Labs از توکن POL رونمایی کرد

Polygon Labs، تیم پشتیبان شبکه بلاکچین Polygon، توکن نسل سومی را معرفی کرده است که می‌تواند ارز دیجیتالی بیش از تولید به نام POL را جایگزین ارز دیجیتال بومی MATIC کند. اگر مفهوم POL مورد تایید قرار گیرد، اعتبارسنجی‌ها می‌توانند جوایزی کسب کنند و همچنین پاداش‌هایی را از زنجیره‌های پالیگان جمع‌آوری کنند.

 

Polygon Labs نسل بعدی Crypto را با POL، یک جانشین بالقوه MATIC معرفی کرد

Polygon Labs یک توکن چند منظوره به نام POL را در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۳ پس از انتشار یک وایت پیپر در مورد این موضوع توسط گروهی از بنیانگذاران و محققان Polygon معرفی کرد. وایت پیپر نقش POL را به عنوان جانشین بالقوه MATIC، تبدیل شدن به ابزاری حیاتی در تقویت رشد و همکاری در اکوسیستم Polygon ترسیم می‌کند. یکی از مزیت‌های مهم POL این است که سهامداران این فرصت را خواهند داشت که در POL و همچنین از دیگر شبکه‌های پالیگان، پاداش جمع کنند.

 

بر اساس پست وبلاگ Polygon Labs در مورد توکنومیکس POL ،POL که به عنوان یک ارز دیجیتال بیش از تولید توصیف می‌شود، قابلیت اعتبارسنجی بلاکچین‌های متعدد را دارد.

 

در این پست توضیح داده شد:

برای جذب اعتبار‌دهنده‌های بیشتر، برخی از زنجیره‌های Polygon می‌توانند پاداش‌های اضافی را معرفی کنند. این جوایز می‌تواند در هر توکنی باشد، از جمله POL، استیبل کوین‌ها یا توکن‌های بومی آن زنجیره‌های Polygon، اما نه محدود به آن. در صورت دریافت تاییدیه، عرضه POL با ۱۰ میلیارد MATIC مطابقت دارد و کاربران می‌توانند MATIC را با POL با نسبت ۱:۱ مبادله کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا