اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Polygon قصد دارد ۲۰۰ کارمند جدید استخدام کند

با کاهش قیمت‌ها و سقوط بازارها در سال ۲۰۲۲، بسیاری از شرکت‌ها در حوزه بلاکچین مجبور به اخراج کارکنان شدند. یکی از معدود شرکت‌هایی که این کار را انجام نداد و وضعیت خوبی در بازار داشت، Polygon بود و اکنون به دنبال فرصت‌هایی برای پیشی گرفتن از رقبا است.

 

مدیریت خوب منجر به وضعیت مالی خوب نیز می‌شود

اخراج کارکنان به شرکت‌های بدنامی که در قلب سقوط بودند محدود نمی‌شود. حتی شرکت‌های بزرگ با مدیریت خوب مانند Coinbase، Gemini یا OpenSea مجبور شدند هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهند و تعدادی از کارمندان خود را اخراج کنند. با این حال، همه شرکت‌ها مجبور نبودند چنین اقداماتی را انجام دهند. Binance، در میان دیگران، در چند ماه گذشته استخدام‌هایش را بیشتر کرده است. اکنون یک بازیگر بزرگ دیگر در حال اجرای یک فشار عمده برای استخدام در انتظار توسعه در سال ۲۰۲۳ است.

 

در مصاحبه ای که اخیرا توسط بلومبرگ انجام شد، بومیکا سریواستاوا، سخنگوی Polygon، یک شرکت مستقر در دبی که در هند تاسیس شده و هدف آن بهبود بلاکچین اتریوم از طریق کارآمدتر کردن تراکنش‌هاست، اعلام کرد که Polygon به دنبال استخدام حدود ۲۰۰ نفر در سال جاری است.

 

درباره Polygon بیشتر بدانید.

 

این افزایش تقریباً ۴۰ درصدی در پرسنل است که در کنار فروش خصوصی توکن‌ها به ارزش ۴۵۰ میلیون دلار در اوایل سال جاری، نشان می‌دهد که وضعیت مالی شرکت باید در بهترین حالت باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا