تحلیل هفتگی پالیگان (Matic) ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پالیگان یا متیک، این روز‌ها با بازار همگام شده و درحال ادامه روند نزولی خود است. متیک که از سقف تاریخی خود ۷۸ درصد ریزش را تجربه کرده است، هم‌اکنون در حال تلاش برای حفظ حمایت ۶۵ سنتی است. حمایت ۶۵ سنت می‌تواند به عنوان یک ترمز موقت عمل کند اما احتمال ریزش متیک تا سطح پایین‌تر یعنی قیمت ۳۲ سنتی بسیار بالاست.

محدوده ۳۲ سنت برای خرید یک محدوده کم ریسک می‌‎باشد. انتظار می‌رود سرمایه‌گذاران کلان و نهنگ‌ها در این محدوده خرید خود را تکمیل کرده و اقدام به انباشت بکنند.

 

تایم فریم روزانه متیک
تایم فریم روزانه متیک

 

ارز دیجیتال متیک در تایم فریم هفتگی تحلیل متفاوتی از خود نشان داده است. در نمای هفتگی یک کانال صعودی تاریخی دیده می‌شود که شامل تمامی تحرکات قیمتی متیک از ابتدا تاکنون است.

 

متیک نمای هفتگی
متیک نمای هفتگی

 

همانطور که در نمودار مشخص است. متیک به میدلاین کانال صعودی بلند مدت خود رسیده است. در صورتی که موفق به حفظ میدلاین و حمایت استاتیک کنونی شود، می‌تواند به روند صعودی باز گشسته و تا سقف کانال بلند مدت خود حرکت کند. در صورت شکست به پایین، حمایت‌ کلیدی آن محدوده ۳۰ تا ۳۲ سنت است. همانطور که گفته شد احتمال کف‌سازی و شروع فاز انباشت در این محدوده بسیار بالاست. اما طبق چارت اگر این محدوده هم از دست برود متیک تا کف کانال خود نزول خواهد کرد.

 

  • برای خرید متیک می‌توانید صبر کنید، خرید در سطوح پایین‌تر از ریسک کمتری برخوردار است.
  • جهت سرمایه‌گذاری حتما مدیریت ریسک و سرمایه را رعایت کنید. 
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا