تحلیل پالیگان، شروع کف‌سازی؟ ۸ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پالیگان که مدت‌هاست کاملا مطابق با تحلیل در حال حرکت است. هفته گذشته رشدی در حدود ۹۰ درصد را تجربه کرد. در تحلیل پالیگان خواهیم دید که این ارز دیجیتال به سطح مقاومتی خود رسیده است. هم‌اکنون با رسیدن به محدوده مقاومتی خود، انتظار رشد بیشتری نداریم. با وقوع کندل‌های روزانه اخیر که رنگ قرمز را به خود اختصاص داده‌اند، پیش‌بینی می‌کنیم متیک باری دیگر تا حمایت ۳۰ سنت نزول کرده و وارد حرکت خنثی شود.

 

نمودار روزانه پالیگان
نمودار روزانه پالیگان

 

اندیکاتور RSI اوضاع نسبتا خوبی دارد، نمودار آن در حال تلاش برای تثبیت بالای سطح ۵۰ است که به مامنتوم صعودی متیک کمک خواهد کرد. با این حال تحلیل پرایس اکشنی از گارد نزولی صحبت می‌کند، باید دید این ارز دیجیتال چه مسیری را برای حرکت بعدی خود انتخاب می‌کند.

اما طبق چارت احتمال تست دوباره حمایت ۳۰ سنت بسیار بالاست.  

  • هم‌اکنون متیک در موقعیت معامله خرید قرار ندارد، برای خرید بهتر است تا ثبیت قیمت صبر کنید.
  • اگر در قیمت‌های پایین‌تر این ارز دیجیتال را خریده بودید می‌توانید مقداری سیو سود کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا