تحلیل پالیگان، روز‌های اصلاحی، ۴ مرداد ۱۴۰۱

پروژه قدرتمند پالیگان، پس از صعود قدرتمندی که به ثبت رساند، هفته گذشته را با اصلاح قیمت سپری کرد. هرچند اصلاح آن نسبت به صعودی که انجام داد کوچک‌تر است. حال باید دید، واکنش متیک نسبت به حمایت‌های پیش روی خود چیست. آیا این ارز دیجیتال بازهم به مدار صعودی باز خواهد گشت؟ یا باید منتظر تثبیت‌های طولانی مدت باشیم؟ ارز دیجیتال متیک که توکن بومی شبکه پالیگان است، هم‌اکنون ۷۵ سنت در حال معامله است و از سقف تاریخی خود ۷۴ درصد ریزش را تجربه کرده است.

 

نمودار روزانه پالیگان
نمودار روزانه پالیگان

 

بر اساس تصویر، متیک یک حمایت داینامیک نزدیکی خود دارد که می‌تواند از قیمت حمایت کند، با این حال حمایت استاتیک ۶۵ سنت سطح مهم‌تر و حمایت کلیدی متیک است. احتمال شکست خط روند داینامیک بالاست اما انتظار داریم متیک خود را بالای حمایت ۶۵ سنت تثبیت کند.

در صورتی که متیک خود را بالای حمایت ۶۵ سنت تثبیت کند، پس از یک حرکت خنثی می‌تواند از خط روند نزولی بلند مدت خود رهایی یابد و وارد روند صعودی جدیدی شود. البته لازم به ذکر است که همراهی بیت کوین برای شکل‌گیری این سناریو بسیار کمک کننده است.

اندیکاتور RSI خط روند صعودی خود را شکسته و با ریزش همراه  شده است. شکست خط روند RSI می‌تواند سیگنالی زود هنگام برای خط روند قیمت باشد که همانطور که گفتیم انتظار شکسته شدنش را داریم. تثبیت RSI بالای سطح ۵۰ برای صعود‌های آینده بسیار پر اهمیت است.

  • برای خرید متیک عجله نکنید، اجازه بدهید قیمت خود را تثبیت کند، در صورتی این اتفاق بالای حمایت ۶۵ سنت انجام شود، با رعایت حد ضرر می‌توان وارد معامله خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا