تحلیل پالیگان، کف قیمتی پیدا شده است؟ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل پالیگان در هفته‌های گذشته همچنان معتبر است و این ارز دیجیتال کاملا بر اساس تحلیل حرکت می‌کند، پالیگان که ارز دیجیتال آن با نام متیک شناخته می‌شود، به کف حمایتی ۳۰ سنت رسید و با واکنشی نسبتا قوی به سمت بالا در حرکت است. با وجود اینکه قیمت به صورت کوتاه مدت صعودی شده اما همچنان انتظار تشکیل روند صعودی جدیدی نداریم.

 

تحلیل روزانه متیک
تحلیل روزانه متیک

 

همانطور که مشاهده می‌کنید، متیک کاملا طبق تحلیل و سناریو از پیش تایین شده در حال حرکت است. احتمال حرکت رنج متیک و کف‌سازی در این محدوده بسیار بالاست. حمایت فعلی در قیمت  ۳۰ سنت از اعتبار کافی برای نگهداشتن قیمت برخوردار است، اما در صورتی که این حمایت با شکست روبه‌رو شود، اوضاع خوبی در انتظار متیک نخواهد بود.

کف‌سازی متیک در محدوده فعلی می‌تواند بهترین سناریو برای این ارز دیجیتال باشد.

اندیکاتور‌ها هم وضعیت خنثی‌ای از خود نشان می‌دهند، از گارد نزولی آنها کاسته شده اما همچنان مامنتوم صعودی در آنها دیده نمی‌شود. برای صعودی قوی‌تر لازم است تا RSI به بالای محدوده ۵۰ نفوذ کند. 

صعود استوکاستیک به بالای محدوده اشباع فروش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • هم‌اکنون متیک در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است برای تست دوباره قیمت در حمایت ۳۰ سنت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا