تحلیل پالیگانتحلیل

تحلیل پالیگان، شدت گرفتن نزول، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

همانطور که در تحلیل هفته گذشته گفتیم، ارز دیجیتال متیک در حال گرفتن تصمیمی برای صعود به سمت یک دلار یا نزول تا حمایت کلیدی ۶۵ سنت بود. حال گویا معامله‌گران تصمیم خود را گرفتند تا قیمت به سمت سطوح حمایتی سوق دهند. سطح ۶۵ سنت می‌تواند مهم‌ترین حمایت این رمز ارز باشد و انتظار داریم این سطح خریداران به سمت حمایت جلب شوند. هم‌اکنون متیک با قیمت ۷۳ سنت در حال معامله است. با ادامه تحلیل پالیگان همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پالیگان

همانطور که گفتیم سطح کلیدی ۶۵ سنت مانند مغناطیسی در حال جذب قیمت به سمت خود است. احتمالا اوردر‌های خرید سنگینی در این سطح چیده شده باشد که منتظر Fill شدن هستند. اگر متیک طبق این سناریو حرکت کند، حمایت خوبی از آن در قیمت ۶۵ سنت خواهد شد و باری دیگر می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

اما از طرف دیگر اگر آن سطح نیز شکسته شود، تمام رشد چند ماهه اخیر خود را پس خواهد گرفت.

 

تحلیل پالیگان
تحلیل پالیگان

 

اندیکاتور RSI نیز تمایل به نزول را بیشتر نشان‌میدهد. احتمالا نزول RSI تا رسیدن به سطح حمایت کلیدی ادامه پیدا کند. پس از آن به صعود خم شده و باری دیگر صعودی شود. باید دید آیا RSI می‌تواند از نقطه که شروع محدوده اشباع فروش است حمایت شود یا خیر.

 

  • سطح ۶۵ دلار با رعایت مدیریت ریسک و حدد ضرر می‌تواند نقطه ورودی برای خرید متیک باشد.
  • همچنین با استفاده از استراتژی خرید پله‌ای می‌توانید ریسک خود را کاهش دهید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا