تحلیل پالیگان، صعود چشمگیر، ۲۹ تیر ۱۴۰۱

پروژه پالیگان به واسطه اخبار فاندامنتالی خوبی که اخیرا برای این پروژه منتشر شد با رشد چشم‌‌گیری مواجه شده است. در تحلیل پالیگان خواهیم دید که رمز ارز با قدرت مقاومت استاتیک خود را شکست تا نزدیکی ۱ دلار به رشد خود ادامه داد. هم‌اکنون این ارز دیجیتال درگیر مقاومت روانی ۱ دلار شده و امکان اصلاح آن نیز وجود دارد.

 

نمودار روزانه متیک
نمودار روزانه متیک

 

رشد ناگهانی و چشمگیر متیک در نمودار قیمتی کاملا مشخص است. همانطور که در تحلیل هفته قبل بیان کردیم، خبر کوچ پروژه‌های بلاکچین ترا به پالیگان می‌تواند تاثیر مثبتی در قیمت داشته باشد. با این حال متیک فراتر از انتظار جهش کرد و هم بستگی خود را کاملا با بازار از دست داد.

با توجه به شرایط فعلی بازار و رسیدن بیت کوین به مقاومت‌های خود، همچنین رشد دور از انتظار متیک، احتمال سیو سود نهنگ‌ها و اصلاح قیمت بسیار بالاست. قیمت می‌تواند تا لمس دوباره حمایت ۶۸ سنت، یا خط روند صعودی کشیده شده اصلاح کند.

اندیکاتور RSI نیز وارد محدوده اشباع خرید شده که اعتبار نزول و اصلاح قیمت را بیشتر کرده است.

  • اگر قصد خرید هیجانی متیک را دارید، بهتر است احساسات خود را کنترل کرده و برای تثبیت قیمت صبر کنید.
  • انتظار رشد بیشتری متیک در این بازار خرسی کمتر است پس خرید در این محدوده‌ها پر ریسک است.
  • اگر در سطوح پایین‌تر مانند حمایت ۳۰ سنت متیک خریده‌اید، بهترین فرصت برای سیو سود م کسب سود از این بازار خرسی برای شما پدید آمده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا