تحلیل پالیگان، ارز برتر در ریزش، ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

پروژه قدرتمند پالیگان که ارز آن با نام متیک شناخته می‌شود، نسبت به کلیت بازار همچنان قدرتمند ایستاده است. اگر چه متیک نیز این روزا با ریزش همراه بوده اما همچنان با کف‌های قیمتی خود فاصله بسیار دارد. هفته گذشته در تحلیل پالیگان گفته شد که احتمال شکست حمایت ۶۵ سنت و حرکت به سمت حمایت استاتیک ۳۲ سنت وجود دارد. طبق تحلیل متیک در حال نزول به سمت سطح کلیدی ۳۲ سنت است.

 

چارت روزانه متیک
چارت روزانه متیک

 

انتظار داریم که حمایت ۳۲ سنت کف قیمتی متیک را تشکیل دهد، هرچند هنوز برای تایید این موضوع بسیار زود است. هم‌اکنون متیک با ریزشی ۸۵ درصدی از سقف تاریخی خود در حال معامله می‌باشد و رسیدن به قیمت ۳۰ سنت مقدار ریزش با به ۸۸ تا ۸۹ درصد افزایش می‌دهد که مقدار کمی نیست!

اندیکاتور RSI نیز با واگرایی ظاهرا معتبری همراه شده که می‌تواند به تثبیت قیمت بالای حمایت ۳۰ سنت کمک کند. 

  • برای خرید متیک بهتر است صبر کنید تا قیمت خود را تثبیت کند.
  • برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری از حد ضرر و خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • مدیریت سرمایه از واجبات حضور در بازار مالی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا