تحلیل پالیگان، ادامه حرکت خنثی یک ماهه، ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

چیزی در حدود یک ماه است که ارز دیجیتال پالیگان بین دو سطح ۷۹ و ۹۳ سنت در حال نوسان است. پس صعود قابل توجه خود همچنان در حال استراحت است. از آنجایی که پالیگان از روند نزولی خود خارج شده است، می‌توان انتظار داشت پایان این استراحت با صعودی دوباره همراه باشد. اگر چه اوضاع کلی بازار و حرکت بیت کوین در این پیش‌بینی بی‌تاثیر نیست. هم‌اکنون قیمت پالیگان در حدود ۸۵ سنت است. با ادامه تحلیل پالیگان همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پالیگان

همانطور که گفتیم، فارغ از تاثیرات کلیت بازار و بیت کوین، تمایلات متیک بیشتر به سمت صعود میل می‌کند. اگر این حرکت خنثی به سمت بالا بشکند، متیک تا سطوح ۱.۰۵ و ۱.۳۰ می‌تواند رشد کند. اما اگر خرس‌ها میدان را بدست بگیرند، حمایت ۶۵ سنت باری‌ دیگر میزبان قیمت خواهد بود.

 

تحلیل پالیگان
تحلیل پالیگان

 

اندیکاتور RSI در محدوده تمایلات صعودی نوسان می‌کند. به خوبی سطح ۵۰ را به حمایت خود تبدیل کرده و نشان از حضور گاو‌ها در زمین بازی دارد. RSI می‌تواند به افزایش قدرت صعودی کمک کرده و می‌تواند متیک را آماده شکست مقاومت کلیدی پیش رو کند.

 

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری در این رمز ارز را دارید، بهتر است از استراتژی خرید پله‌ای استفاده کنید. می‌توانید یک پله در همین محدوده خرید کرده و آماده در خرید در سطوح پایین‌تر نیز باشید.
  • اگر متیک سطح ۱.۰۵ دلار را از میان بردارد، قدرت بیشتری برای اهداف بالاتر بدست خواهد آورد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا