تحلیل پالیگان، دو راهی صعود یا نزول! ۲۱ تیر ۱۴۰۱

پروژه بلاکچینی پالیگان که ارز دیجیتال آن با نام متیک شناخته می‌شود، مدتی است که نسبت به کلیت بازار بهتر عمل کرده است. خریداران در این ارز دیجیتال در حال حمایت و پر کردن کیف پول‌های خود از این توکن هستند، قطعا با شروع بازار صعودی متیک جزو پروژه‌هایی است که رشد خوبی را تجربه خواهد کرد. در تحلیل پالیگان خواهیم دید که این رمز‌ارز با دیگر به مقاومت کلیدی خود رسیده و در دو‌راهی صعود یا نزول قرار گرفته است.

 

نمودار روزانه پالیگان
نمودار روزانه پالیگان

 

در تصویر قابل مشاهده است که متیک یک بار به مقاومت برخورد کرده و با واکنش به آن ریزشی شد، اما گویا خریداران قصد تسلیم شدن ندارند و باری‌ دیگر قیمت برای تست دوباره مقاومت بالا کشیده‌اند. هم‌اکنون متیک در نقطه حساس بازار قرار گرفته است. با توجه به اوضاع کلی بازار انتظار عبور از مقاومت را نداریم، هرچند در بازار مالی هیچ چیز غیرممکن نیست. پس برای خرید این پروژه عجله نکنید و دچار طمع نشوید.

اگر مقاومت باری دیگر سد راه قیمت شود، متیک می‌تواند تا حمایت پایین که قیمت ۳۰ سنت است ریزش کند.

اندیکاتور RSI یک روند صعودی تشکیل داده و از مامنتوم صعودی حرف می‌زند. هرچند که مقاومت پیش رو مستحکم بوده و اعتبار بیشتری نسبت به داده‌های RSI دارد. پس تا زمان شکسته نشدن این مقاومت نمی‌توان به صعود خوش‌بین بود. 

  • برای خرید متیک عجله نکنید، در این شرایط نظاره‌گر بودن بهترین کار ممکن است.
  • در صورتی که میتک تا حمایت زیرین ریزش کند بهترین فرصت خرید پدید خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا