تحلیل پالیگان، ضعف در ادامه صعود، ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

پروژه پالیگان پس از صعود اخیر خود، به خوبی در حال تثبیت قیمت است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون با قیمت ۹۳ سنت در حال معامله است که از کف ۲ ماهه خود ۱۸۰ درصد رشد کرده است. متیک در ۲۰ روز گذشته در حال تثبیت قیمت بوده که به خوبی از عهده آن بر آمده، همچنین در تحلیل پالیگان هفته گذشته دیدیم که قیمت از خط روند نزولی خود خارج شده است. با توجه به خروج از خط روند نزولی احتمال ادامه رشد تا سطوح بالاتر نیز وجود دارد.

نمودار روزانه متیک
نمودار روزانه متیک

 

همانطور که در تصویر می‌بینید متیک به خوبی توانسته در قیمت‌های بالای موج صعودی اخیر خود را تثبیت کند، همچنین با خروج از خط روند نزولی خود می‌تواند به صعود ادامه دهد. سناریو صعود در این موقعیت از اعتبار بیشتری برخوردار است. در صورتی که روند رو به رشد ادامه داشته باشد سطوح مقاومتی متیک در قیمت‌های ۱.۰۵ و ۱.۳۲ قرار دارد.

همچنین در صورتی که سناریو صعود انجام نشود، خرس‌ها باید بتوانند قیمت را باری دیگر به زیر خط روند نزولی بکشانند، در این صورت متیک می‌تواند یک روند نزولی جدید را شروع کند و به قیمت‌های ۶۵ و ۴۵ سنت برسد.

اندیکاتور RSI نیز همچنان از مامنتوم صعودی صحبت می‌کند، نمودار در سطح ۶۱ در حال نوسان است که نشان از حضور خریداران در بازار می‌دهد. وجود RSI در منطقه مثبت اعتبار صعود را افزوده است.

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا