تحلیل پالیگان (Matic)، جستوجو برای کف قیمت، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

پروژه قدرتمند پالیگان، که ارز دیجیتال آن با نام متیک شناخته می‌شود. هفته‌ای گنگ و بلاتکلیف را پشت‌سر گذاشت. این ارز دیجیتال که در تحلیل هفته گذشته حمایت کلیدی خود را از دست داده بود، هم‌اکنون زیر محدوده حمایتی در حال تثبیت و تشکیل گارد نزولی می‌باشد. متیک کندل روزانه امروز (۱۷ خرداد) را به‌صورت یک الگوی پوشا نزولی شکل داده است. در صورتی که کندل با همین شکل ظاهری بسته شود، می‌تواند قیمت متیک را به سطوح پایین‌تر کاهش دهد.

 

تایم فریم روزانه متیک
تایم فریم روزانه متیک

 

سطوح حمایتی مهم متیک، در میدلاین کانال در قیمت ۰.۵۱ و حمایت استاتیک ۰.۳۰ دلار تشکیل شده اند. حمایت ۰.۳۰ دلار می‌تواند کف واقعی پالیگان باشد. با این حال احتمال اینکه قیمت هیچ وقت به آن سطح نرسد نیز وجود دارد.

اندیکاتور RSI در این ارز دیجیتال نیز مانند دیگر ارز‌ها یک واگرایی صعودی تشکیل داده است. با این حال از نظر پرایس اکشن قیمت گارد نزولی خود را همچنان حفظ کرده است.

  • ارز دیجیتال متیک هم اکنون در موقعیت معامله قرار ندارد، اگر قصد خرید این ارز دیجیتال را دارید بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.
  • خرید پله‌ای در کنار مدیریت سرمایه بهترین روش برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا