تحلیل پالیگانتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل پالیگان، صعودی دوباره؟ ۱۵ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پالیگان که در چند ماه گذشته بسیار قوی عمل کرده، پس از برخورد به حمایت کلیدی خود، باری دیگر با صعود همراه شده است. صعودی که ظاهرا نشان از قدرت بالای گاو‌ها داشته و مصمم است. این حرکت این صعودی می‌تواند تا سطح مقاومت کلیدی ۱.۰۵ دلار حرکت کند. در صورت عبور از آن نیز پالیگان با افزایش قدرت خریداران و ادامه روند صعودی مواجه خواهد شد. هم‌اکنون این رمز ارز با قیمت ۰.۸۴ سنت معامله می‌شود. در ادامه به بررسی دقیق‌تر تحلیل پالیگان می‌پردازیم، پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پالیگان

رمز ارز پروژه پالیگان که با نام متیک شناخته می‌شود. پس اصلاح قیمتی که در هفته‌های گذشته داشت، باری دیگر صعودی شده. متیک موفق شد تا از مقاومت میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای، که مقاومت مهمی شناخته می‌شود، عبور کند. عبور از این مقاومت نشان از مصمم بودن گاو‌ها برای صعود دارد. این حرکت افزایشی می‌تواند تا مقاومت ۱.۰۵ دلار ادامه یابد. اگر این مقاومت نیز شکسته شود اهدافی مانند ۱.۳۳ دلار و ۱.۶ دلار نیز قابل دسترسی است.

 

تحلیل پالیگان
تحلیل پالیگان

 

اندیکاتور RSI نیز صعودی شده و مامنتوم افزایشی خوبی بدست آورده است. این نشانه‌ دیگری از قدرت خریداران است که می‌تواند حتی بیشتر هم بشود. با تثبیت RSI بالای سطح ۵۰ به ادامه صعود‌ها می‌توان امیدوار بود.

 

  • در تحلیل‌های گذشته بهترین نقطه ورود متیک که محدوده حمایت کلیدی ۶۸ سنت بود را معرفی کردیم. متیک کاملا مطابق با تحلیل به حمایت برخورد کرد و صعودی شد.
  • خرید متیک در حال حاضر از ریسک بیشتری برخورد دار است. اما با رعایت حد ضرر و پذیرش ریسک می‌توان به خرید آن فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا