تحلیل پالیگان، صعودی دیگر در راه است؟ ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

پروژه قدرتمند پالیگان گویا دست از صعود بر نخواهد داشت. این پروژه پس از اخبار فاندامنتالی مثبتی که ماه پیش برای آن صادر شد روند صعودی قوی به خود گرفت و همچنان گارد صعودی خود را حفظ گرده است. پالیگان که ارز بومی آن با نام متیک شناخته می‌شود، در حدود دو ماه گذشته ۱۷۰ درصد رشد را تجربه کرده و هم‌‎اکنون با قیمت ۸۹ سنت در حال معامله است. در ادامه تحلیل پالیگان بررسی خواهیم کرد که آیا امکان رشد بیشتر برای متیک وجود دارد یا خیر، پس تا انتها همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه متیک
نمودار روزانه متیک

 

همانطور که در تصویر مشخص است، متیک از خط روند نزولی تاریخی خود خارج شده است. شاید بتوان گفت این بزرگترین رویداد برای این ارز دیجیتال در این بازار خرسی است. متیک هم‌‍‌اکنون در حال کامل کردن پول بک بر خط روند شکسته شده است. اگر این پول بک تایید و تکمیل شود احتمال صعود بیشتر این ارز دیجیتال بسیار بالاست!

در صورت صعود اولین سد پیش روی متیک مقاومت ۱.۰۵ و پس از آن ۱.۳۵ خواهد بود. اگر متیک موفق شود به این سطوح دست‌یابد، به‌نوع خود در اوضاع رکود بازار، رکورد محسوب می‌شود.

اندیکاتور RSI نیز کمی از مامنتوم صعودی کاسته اما همچنان در محدوده مثبت قرار داشته و نشان‌دهنده قدرت بیشتر خریداران است. اوضاع خوب این اندیکاتور می‌تواند کمکی برای رسیدن به سطوح بالاتر قیمتی باشد.

  • پس از تکمیل پول بک و مشاهده تایید‌های لازم، با رعایت حد ضرر می‌توانید وارد معامله خرید ارز دیجیتال متیک به هدف میانگین ۱.۱۰ دلار شوید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا