تحلیل هفتگی پولکادات ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

طی ریزش‌های اخیر، پولکادات به مهم‌ترین سطح حمایتی خود رسیده است. هر چند با شکستی فیک آن سطح را نیز از دست داد، اما هم‌اکنون باری دیگر به بالای محدوده مهم ۱۰ دلار بازگشته است. حفظ این محدوده از اهمیت بالایی برای ارز دیجیتال دات برخوردار است. شکست آن می‌تواند دات را به قیمت‌های اولیه این ارز دیجیتال و حتی کف‌هایی تاریخی هدایت کند. اما حفظ این محدوده دات را وارد فاز انباشت و کف سازی خواهد کرد.

 

تحلیل تایم فریم روزانه پولکادات
تحلیل تایم فریم روزانه پولکادات

 

در صورتی که پولکادات موفق به تثبیت بالای حمایت ۱۰ دلار شود، این حمایت می‌تواند به کف تاریخی دات تبدیل شده و مرحله انباشت برای صعود‌های آینده آغاز شود. 

 

تایم فریم هفتگی

 

در تایم فریم هفتگی می‌توان یک کانال صعودی برای دات پیدا کرد. طی ریزش‌های اخیر کف کانال تاچ شده و کمی قیمت را به بالا پرتاب کرده است. همان طور که گفته شد تثبیت داد بالای حمایت ۱۰ دلار فاز کف سازی را به همراه خواهد داشت. کف سازی می‌تواند تا رسیدن قیمت به کف کانال صعودی ادامه پیدا کرده سپس وارد روند صعودی شود.

 

تحلیل هفتگی پولکادات
تحلیل هفتگی پولکادات

 

اندیکاتور RSI در تایم فریم هفتگی مدت‌هاست درگیر روند نزولی شده است. یکی از مهم‌ترین نشانه‌ها برای شروع روند صعودی شکست خط روند نزولی RSI است.

 

پیشنهاد

اگر قصد خرید پولکادات و سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز را دارید. طبق چارت و تحلیل، احتمال اینکه حمایت ۱۰ دلار کف قیمتی دات باشد بسیار بالاست. خرید در این مناطق می‌تواند بسیار کم ریسک باشد، از آنجایی که همواره ریسک بخشی جدا نشدنی از بازار‌های مالی است، می‌توانید با رعایت حد ضرر اقدام به خرید دات بکنید. راه دوم تقسیم سرمایه خود به ۲ بخش و خرید پله‌ای پولکادات است، با این روش در صورت ریزش بیشتر نیز می‌توانید میانگین خرید خود را کاهش دهید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا