تحلیل پولکادات، تلاش برای ورود به کانال صعودی، ۷ تیر ۱۴۰۱

پولکادات که در تحلیل‌های قبلی از کانال صعودی تاریخی خود خارج شده بود. پول بک خود به حمایت داینامیک از دست رفته تکمیل کرده است. البته همچنان با قطعیت نمی‌توان گفت که شکست تایید شده، زیرا خریداران پولکادات در تلاش برای بازگرداندن دوباره این ارز دیجیتال به کانال صعودی هستند.

در روز‌های گذشته دو برخورد ناموفق برای ورود به کانال وجود داشته، با این حال همچنان تلاش خریداران را در چارت قیمتی می‌توان مشاهده کرد.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

در صورت ورود دوباره دات به داخل کانال، احتاملا وارد یک فاز تراکمی کوتاه خواهد شد تا فنر قیمتی خود را برای عبور از مقامت ۱۰ دلار نیز جمع کند.

در صورت پس زده شدن قیمت نیز دات تا سطوح حمایتی ۷ دلار و سپس ۵ دلار می‌تواند ریزش کند.

اندیکاتور RSI نیز کاملا نشان از تلاش خریداران دارد. RSI بارها تلاش کرده تا از سطح ۵۰ عبور کند، اما هنوز موفق به انجام آن نشده است. با این حال شیب ملایم صعودی خود را حفظ کرده است. عبور RSI از سطح ۵۰ می‌تواند به نفوذ قیمت به داخل کانال کمک کند.

 

  • برای خرید پولکادات بهتر است تا مشخص شدن تکلیف بازار با مقاومت کانال صعودی، صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا