تحلیل پولکادات، لمس دوباره حمایت کلیدی، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات باری دیگر با نزول‌های قوی مواجه شده است. در تحلیل پولکادات هفته گذشته انتظار رشد بیشتری از این ارز دیجیتال داشتیم، اما گویا خرس‌های پولکادات فعلا قدرت بیشتری از گاو‌های آن دارند.  پولکادات که از سطح حمایت ۶.۵ دلاری برگشت خورده بود و مدتی با هجوم خریداران مواجه شده بود، باری دیگر این سطح حمایت را لمس کرده است. این سطح به‌نوعی مهم‌ترین حمایت پولکادات است که حفظ آن از اهمیتی حیاتی برای این ارز دیجیتال برخوردار است. حال باید تا واکنش قیمت به این سطح منتظر ماند، آیا فروشندگان موفق به شکست این حمایت می‌شوند؟ یا باری دیگر گاو‌ها برای بالا کشیدن قیمت بیدار خواهند شد؟

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

لمس حمایت ۶.۵ دلاری در تصویر مشخص است. این اتفاق طی یک کندل قرمز قدرتمند پدید آمده که ندا از قدرت فروشندگان می‌دهد. با وجود  اینکه این سطح بسیار معتبر است اما از قدرت خرس‌ها نباید غافل شد. در این لحظه هیچ نشانه‌ صعودی در نمودار دیده نشده و به قطعیت نمی‌توان نظری داد. اگر پولکادات موفق شود بالای این سطح خود را تثبیت کند می‌توان به شروع فاز کف‌سازی و صعود‌های موقت بعدی امیدوار بود.

اندیکاتور RSI کمی امیدوار کننده‌تر به نظر می‌رسد، همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده و نمودار قیمت به اندازه چندین کف قیمتی واگرایی دارد. اگر RSI در این خط روند بتواند حمایت شود، امید‌ها حفظ حمایت نمودار اصلی و یک بازیابی نسبی قیمت بیشتر خواهد شد.

  • در صورتی که نشانه‌های صعود در نمودار پدید آمد، مانند کندل‌های برگشتی در کنار حمایت خط روند RSI، با حفظ حد ضرر می‌تواند وارد معامله خرید کوتاه مدت شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا