تحلیل پولکادات، بازگشت به کانال صعودی؟ ۳۱خرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات نشان از افزایش تقاضا می‌دهد. اما آیا تقاضا یه تلنگر زود گذر است یا پولکادات قصد دارد باری دیگر به مدار صعودی خود برگردد؟

در تحلیل‌های گذشته دیده‌ بودیم که دات در یک کانال صعودی تاریخی قرار داشت، اما طی ریزش‌های اخیر از کانال خود خارج شد. حال این ارز دیجیتال در حال تکمیل کردن یک پول بک به کانال از دست رفته است، اما آیا می‌تواند باری دیگر خود را به درون کانال بکشاند؟ اگر پول بک تکمیل شود و قیمت زیر کانال صعودی خود را تثبیت کند ریزش‌های بیشتر در راه خواهد بود.

 

چارت روزانه پولکادات
چارت روزانه پولکادات

 

اگر دات بتواند باری دیگر خود را به داخل کانال بکشاند، مدتی در یک کنج قیمتی گیر خواهد کرد، اما در نهایت احتمال پس گرفتن سطح ۱۰ دلار نیز برای آن افزایش خواهد یافت. در این صورت دات وارد فاز کف‌سازی بالای قیمت ۱۰ دلار خواهد شد که بهترین سناریو برای پولکادات است.

اندیکاتور‌ها اوضاع نسبتا خوبی دارند، گارد نزولی خود را شکسته و کمی مامنتوم صعودی دریافت کرده‌‍اند که می‌تواند به افزایش قیمت برای نفوذ به کانال کمک کند. نفوذ RSI به بالای محدوده ۵۰ در تایم فریم روزانه یک سیگنال صعودی معتبر است.

  • فعلا پولکادات در موقعیت خرید قرار ندارد، تا مشخص نشدن تکلیف قیمت با مقاومت کانال باید صبر کرد.
  • پولکادات جزو معتبر‌ترین پروژه‌های بازار است، اگر قصد سرمایه‌گذاری بلند مدت (چند ساله) دارید، این قیمت‌ها برای خرید ارزنده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا