تحلیل هفتگی پولکادات (Dot) ۳ خرداد اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات، ارز محبوب بازار کریپتو و یکی از بهترین پروژه‌های اخیر که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. دات در هفته‌‍ گذشته به کف کانال صعودی خود رسید و کمی آرام گرفت! همان‌طور که در تصویر می‌بینید دات در یک کانال صعودی تاریخی قرار داد، از ابتدای عرضه تا سقف تاریخی آن در این کانال نوسان کرده است. اکنون پس از برخورد به کف کانال صعودی با واکنش مثبت مواجه شده و کمی به بالا پرتاب شد.

 

پولکادات تایم فریم روزانه
پولکادات تایم فریم روزانه

 

اگر صورتی که دات بتواند بالای حمایت ۱۰.۵ دلار تثبیت کند، وارد فاز کف سازی خواهد شد. این فاز می‌تواند چیزی در حدود یک سال به‌طول بی‌انجامد تا فنر قیمتی کامل جمع شود. احتمال اینکه پولکادات از کف این کانال صعودی خارج شود بسیار پایین است.

 

تایم فریم هفتگی پولکادات
تایم فریم هفتگی پولکادات

 

در تایم فریم هفتگی، می‌توان نمای بهتری از از نمودار پولکادات مشاهده کرد. همانطور که گفته شد تثبیت پولکادات بالای سطح ۱۰.۵ تا ۱۱ دلار بسیار حائز اهمیت است. تنها در این صورت می‌توان وارد فاز کف‌سازی شد و به صعود مجدد در طی زمان امیدوار بود. هرچند از نظر فاندامنتالی پولکادات جزو آینده‌دار‌های این عرصه است.

  • خرید دات در این قیمت‌ها ارزنده است. با رعایت حد ضرر می‌توان به خرید در این قیمت‌ها پرداخت و به دید بلند مدت سرمایه‌گذاری کرد.
  • خرید پله‌ای نیز همواره راه‌کار مناسبی برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است.
  • به‌طبع کاهش ریسک با کاهش سود نیز همراه است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا