تحلیل پولکادات، شکست حمایت کلیدی، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات، بالاخره حمایت کلیدی ۶.۵ دلار خود را شکست و به سمت اهداف پایین‌تر در حرکت است. سطح ۶.۵ دلار که بار‌ها از ریزش بیشتر جلوگیری کرده بود، اینبار مغلوب خرس‌ها شد. در صورتی که این شکست تثبیت شود می‌توان انتظار قیمت‌های پایین‌تری از ارز دیجیتال پولکادات داشته باشیم. هم‌اکنون پولکادات با قیمت ۶.۲۹ دلار زیر حمایت از دست رفته در حال معامله است. برای مطالعه جزئیات بیشتر با تحلیل پولکادات همراه باشید.

 

تحلیل تکنیکال پولکادات

همانطور که گفتیم تثبیت زیر حمایت کلیدی می‌تواند قیمت را حتی تا ۴.۵ دلار کاهش دهد. یعنی قبل از شروع تمام صعود‌هایی که در دو سال قبل اتفاق اوفتاد. در این صورت انتظار داریم خریداران برای خرید پولکادات اقدام کنند. از طرف دیگر اگر شکست جعلی باشد و قیمت بار دیگر خود را به سمت ۷ دلار بکشاند، اوضاع می‌تواند برای این رمز ارز امیدوارانه‌تر باشد.

 

تحلیل پولکادات
تحلیل پولکادات

 

اندیکاتور RSI نیز کاملا نزولی است و از قدرت فروشندگان ندا می‌دهد. تا اینجای کار سناریو نزولی قدرت بیشتری داشته و احتمال مشاهده حمایت‌های پایین‌تر بالاست.  ممکن است نزول تا سطح ۴.۵ دلار ادامه نداشته باشد اما آن سطح به‌عنوان هدف قیمتی در نظر گرفته می‌شود.

 

  • از معاملات هیجانی پر‌هیز کنید، از تریدر کوتاه مدت هستید، برای معامله فروش صبر کنید تا سیگنال‌های بیشتری صادر شود.
  • برای خرید به دید بلند مدت نیز صبر کنید تا قیمت خود را در سطوح حمایتی تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا