تحلیل پولکادات، کمین گاو‌های بازار، ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات که در ماه گذشته از کانال صعود خود خارج شده بود، پس از برخورد به اولین حمایت خود با هجوم گاو‌ها مواجه شد و کمی از ریزش‌ خود را بازیابی کرد. پولکادات پس از برخورد به حمایت ۶.۵ دلاری چیزی در حدود ۲۰ درصد رشد کرده و هم‌اکنون با قیمت ۷.۷ دلار درحال معامله است. با بررسی دقیق‌تر نمودار این ارز دیجیتال تا انتهای این مطالب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

حمایت خریداران از پولکادات کاملا در تصویر مشخص است. دیری نپایید پس از برخورد دات به حمایت اصلی خود با هجوم خریداران واجه شد. انتظار داریم این حرکت صعودی تا سطح مقاومت استاتیک ۱۰ دلار ادامه پیدا کند. مقاومت ۱۰ دلار سد محکمی برای قیمت است و فعلا انتظار نداریم خریداران موفق به صعود بیشتر شوند.

اندیکاتور RSI نیز در حال بدست آوردن مامنتوم صعودی است. بالاخره پس از ماه‌ها خود راه به بالای سطح ۵۰ رساند که یک نشانه صعودی پر اهمیت است. نوسان RSI بالای سطح ۵۰ می‌تواند پولکادات را به قیمت ۱۰ دلار برساند.

  • باتوجه به صعود ۲۰ درصدی اگر قصد انجام معامله کوتاه مدتی دارید، حتما از نسبت ریسک به ریوارد معامله و به صرفه بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • با توجه شرایط کلی بازار، فعلا انتظار صعود بلند مدت نداریم، حرکت ساید بین دو سطح ۱۰ و ۶.۵ دلار می‌تواند سناریو محتمل دات باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا