تحلیل پولکادات، خروج از کانال صعودی ۲۴.خرداد.۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات در روز‌های گذشته با ریزش سنگین مواجه شد. برخلاف تحلیل پولکادات هفته گذشته و انتظاری که از حرکت قیمت داشتیم، دات از کانال صعودی تاریخی خود خارج شد و خط روند کف کانال موفق به حمایت از قیمت نشد. به نظر می‌آید دات در حال شکل دهی یک پول بک به کانال از دست رفته است. در صورتی که اعتبار پول بک و شکست تایید شود، حمایت بعدی پولکادات قیمت ۴.۵ دلار است.

 

تایم فریم روزانه پولکادات
تایم فریم روزانه پولکادات

 

اندیکاتور RSI یک واگرایی کف قیمتی پدید آورده که به تنهایی نشانه مثبتی برای قیمت است، اما نشانه‌های پرایس اکشنی با این واگرایی همران نیستند. می‌توان گفت از نظر پرایس اکشن هیچ نشانه‌ای از صعود یا حتی تثبیت در قیمت دیده نمی‌شود.

  • قیمت ۴.۵ دلار می‌تواند کف واقعی پولکادات باشد. در واقع در این قیمت پولکادات تمام روشد ۲ ساله خود را پس خواهد گرفت.
  • پولکادات جزو بهترین پروژه‌های دنیای رمز‌ارز است. در آینده روشن این پروژه شکی نیست و خرید در این قیمت‌ها بسیار ارزنده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا