تحلیل پولکاداتتحلیل

تحلیل پولکادات، بلاتکلیفی در روند، ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

پولکادات، بلاتکلیف در جهت حرکت خود نوسان می‌‌کند. هنوز معامله‌گران با اطمینان دست به حمایت از این رمز ارز نزده‌اند. با این روی خوش داستان، حفظ حمایت کلیدی ۶.۵ دلار که همچنان پا برجاست و بارها از آن حمایت شده است. گویا باری دیگر پولکادات برای تست این حمایت در حرکت است. اگر این بار این سطح از دست برود، اوضاع برای این ارز دیجیتال خوب نخواهد بود. باید دید گاو‌ها از دات حمایت خواهند کرد یا خیر. در زمان نگارش این مطلب قیمت پولکادات در حدود ۷.۳ دلار بوده و کندل روزانه را منفی معامله شده است. با ادامه تحلیل پولکادات، همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پولکادات

همانطور که گفتیم دات در حال حرکت برای تست دوباره حمایت ۶.۵ دلار است. قطعا شکست آن روز‌های خوبی را برای این رمز ارز در پی نخواهد داشت. اما اگر باری دیگر گاو‌ها به حمایت از این ارز دیجیتال اقدام کنند، ممکن است پولکادات برای لمس سطوح بالاتر بپاخیزد. هم‌اکنون معامله‌گران در یک بلاتکلیفی به سر برده و حمایت تمام قدی از پولکادات نکرده‌اند.

 

تحلیل پولکادات
تحلیل پولکادات

 

اندیکاتور RSI نیز حالتی بلاتکلیف دارد. در اطراف محدوده ۵۰ نوسان کرده و با شکست‌های جعلی همراه بوده است. هم‌اکنون سیگنال معتبری نمی‌توان از این اندیکاتور استخراج کرد تا ببینیم به کدام سمت تثبیت خواهد شد. اگر باری دیگر گارد نزولی به خود بگیرد، احتمالا با افزایش فشار فروش همراه خواهیم بود.

 

  • در حال حاضر پولکادات در موقعیت معامله قرار ندارد، بهتر است تا تثبیت این رمز ارز صبر کنید.
  • با حمایت دات در محدوده سطح ۶.۵ دلار، با رعایت حد ضرر می‌توان به خرید آن فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۱/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا